Dzień Misia, Miodu i Bartników

Małe co nieco nie tylko dla Puchatków. Dzień Misia, Miodu i Bartników to doskonała okazja by skosztować najróżniejszych odmian miodu. Oczywiście można zakupić więcej tych rodzajów pszczelich bogactw, które przypadną do gustu. Przy okazji rozkręca się kiermasz innych produktów regionalnych, nie tylko spożywczych, ale też i rękodzieła.

Dodatkowych atrakcji dostarczają nieodłączne wybory Królowej Miodu. Kandydatki wykazują się fachową wiedzą na temat pszczelarstwa i miodu oraz historii i dziejów najnowszych gminy Poronin. W trakcie Dnia Misia, Miodu i Bartników można również podziwiać kunszt i umiejętności folklorystycznych grup tanecznych i muzycznych – również zza granicy.

Imprezę organizuje Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie w drugiej połowie sierpnia, w ramach Tatrzańskich Wici – szeregu wydarzeń kulturalnych w wakacyjne miesiące (lipiec, sierpień, wrzesień) na terenie podhalańskich gmin, promujących region i jego tradycje.

Dodaj opinię

Wakacyjna zabawa z naturalnymi słodkościami w rolach głównych, przeprowadzana w ramach Tatrzańskich Wici. Święto stanowi wspaniałą okazję do skosztowania wszelkiego rodzaju miodów i zrobienia odpowiednio dużych zapasów. Degustacjom i targom towarzyszą występy folkowych artystów, muzyków i tancerzy - również zza granicy - oraz wybory Królowej Miodu.

Dzień Misia wart uwiecznienia na wideo - świetnie to zrobi firma KM Studio filmowanie wesel Wrocław

Dzień Misia, Miodu i Bartników adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Dzień Misia, Miodu i Bartników, zobacz gdzie w Poroninie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Dzień Misia, Miodu i Bartników.
  • Telefon
    Zadzwoń i dowiedz się więcej o Dzień Misia, Miodu i Bartników - telefon: +48182074074
  • E-mail
    gok@poronin.pl
    Adres email Dzień Misia, Miodu i Bartników: gok@poronin.pl
  • 34-520 Poronin
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Dzień Misia, Miodu i Bartników opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij