Ośrodek Narciarski Suche-Ski u Jędrola

Ośrodek Narciarski Suche-Ski u Jędrola posiada 2 wyciągi orczykowe. Płaska trasa dla dzieci liczy ok. 100 metrów, natomiast dwa łatwe stoki po obu stronach głównego wyciągu mają po 450 metrów. Średnie nachylenie trasy wynosi 17%. Oświetlenie, ratraki i sztuczne naśnieżanie zapewniają komfortowe warunki jazdy.

Nieco na uboczu jest miejsce na zjazdy na sankach, jabłuszkach i „bele czym”. Suche-Ski pozwala skorzystać z usług szkółki, wypożyczalni sprzętu narciarskiego oraz szałasów regionalnych, gdzie można się ogrzać i zjeść coś pożywnego.

Dodaj opinię
Ośrodek Narciarski Suche-Ski u Jędrola adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Ośrodek Narciarski Suche-Ski u Jędrola, zobacz gdzie w Poroninie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Ośrodek Narciarski Suche-Ski u Jędrola.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Ośrodek Narciarski Suche-Ski u Jędrola opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij