Stacja Narciarska Hajduk w Murzasichlu

Stacja Narciarska Hajduk w Murzasichlu to kameralny, rodzinny ośrodek z dwiema trasami - „żółwik” dla stawiających pierwsze kroki i 400-metrowy stok dla wtajemniczonych w podstawy. Lampy pokrywają cały stok, dzięki czemu wieczór nie oznacza końca zabawy.

Wyciągi orczykowe wiodą na trasy szerokie, łatwe, większe nachylenie w początkowej części pozwala się solidnie rozpędzić. Podobne, jeśli nie większe prędkości można rozwinąć na dostępnych w stacji skuterach śnieżnych.

Przy wyciągu działają również wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego, szkółka z wykwalifikowaną kadrą instruktorską i góralska karczma. Z dowolnego punktu w miejscowości można zamówić bezpłatny transport busami pod wyciąg.

Dodaj opinię

W murzasichlańskiej Stacji Narciarskiej Hajduk obowiązuje system punktowy.

Koszt jednego punktu to 10 groszy

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Stacja Narciarska Hajduk w Murzasichlu adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stacja Narciarska Hajduk w Murzasichlu, zobacz gdzie w Poroninie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stacja Narciarska Hajduk w Murzasichlu.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stacja Narciarska Hajduk w Murzasichlu opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij