Stacja Narciarska Murzasichle

Stacja Narciarska Murzasichle to szeroka polana z pięcioma wyciągami orczykowymi. Stoki liczą od 180 do 450 metrów, najwięcej frajdy będą mieć początkujący narciarze i ci średnio-zaawansowani, którzy chcą sobie niezobowiązująco pozjeżdżać.

Wszystkie trasy dysponują oświetleniem. Dodatkowo białe szaleństwo można uskuteczniać w krętej rynnie do snowtubingu – również dla dmuchanych opon przygotowano stosowny wyciąg. W ramach stacji funkcjonują jeszcze sztucznie mrożone lodowisko, karczma góralska oferująca regionalne specjały oraz wypożyczalnia sprzętu do sportów zimowych (na stanie ok. 100 desek snowboardowych i 1000 par nart).

Kto skorzysta z jej usług, może liczyć na kask gratis. Do stacji z miejscowości kursują dwa darmowe autobusy – konieczna jest jednak wcześniejsza telefoniczna rezerwacja.

Dodaj opinię
Stacja Narciarska Murzasichle adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stacja Narciarska Murzasichle, zobacz gdzie w Poroninie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stacja Narciarska Murzasichle.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stacja Narciarska Murzasichle opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij