Stacja narciarska Suche

Stacja narciarska Suche posiada trzy wyciągi – talerzykowy przy krótkim stoku dla dzieci oraz orczykowy i kanapowy przy głównych trasach. 4-osobowa kolejka może przewieźć do 2200 narciarzy na godzinę i pokonuje blisko kilometr pod górę (różnica 138 m w pionie). Wariantów pokonania stoku, w przeważającej części łatwych, uzbiera się ok 1,5-kilometra. Średnie nachylenie stoku wynosi 15%.

Do tego u podnóża góry działa niewielka taśmowa „wyciągarka” na potrzeby najmniejszych dzieci i kompletnie niedoświadczonych narciarzy. Kto nie chce uczyć się wyłącznie na błędach, może wykupić lekcje u profesjonalnych instruktorów. Stacja Narciarska Suche oferuje również wypożyczalnię i serwis sprzętu narciarskiego.

Po wyczerpującym białym szaleństwie kalorie można uzupełnić w restauracji, specjalizującej się w kuchni polskiej i bardziej regionalnych wiktuałach. Pojemność lokalu (300 osób) pozwala na organizację wszelkich imprez okolicznościowych.

Dodaj opinię
Stacja narciarska Suche adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stacja narciarska Suche, zobacz gdzie w Poroninie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stacja narciarska Suche.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stacja narciarska Suche opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij